Voor een vlotte afhandeling van uw aanvraag verzoeken we u om van de volgende papieren een kopie sturen naar info@stichtingarmslag.nl of in te leveren in de winkel.
Overige benodigdheden
Verder hebben we van alle gezinsleden de volgende gegevens nodig:
Deze gegevens kunt u hiernaast invullen.
Voorwaarden
De klantenkaart is voor u persoonlijk en niet voor familie, vrienden, kennissen, buren enz. De kleding, schoenen enz. is ook niet bedoeld voor doorverkoop aan derden.
Vul de gevraagde gegevens in en wij nemen contact met u op.
31 maart 2025 - Vanaf dinsdag 1 april 2 halen 1 betalen. De duurste betalen of 1 hokje op de klantenkaart. Het maakt niet uit wat, combineren is toegestaan. Het is geen 1 april grap. Onze klantenkaarthouders hebben... lees verder »
26 maart 2025 - U heeft nog 4 dagen: donderdag, vrijdag, zaterdag en maandag om uw hokjes op te maken. Maak ze op, u kunt de hokjes niet meenemen naar het volgend kwartaal. We hebben prachtige kleren voor jong en... lees verder »